ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ: loutrakitv@gmail.com

ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΝΘΙΑ

ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΜΟ ΜΑΣ

Πέμπτη, 22 Μαΐου 2014

ΤΕΛΙΚΑ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ "ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 507
2. ΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 491
3. ΣΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 402
4.  ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 339
5.  ΝΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 296
6.  ΚΟΡΔΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 291
7.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 289
8.  ΛΑΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 154
9.  ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 123
10. ΚΟΥΛΟΥΚΑ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 78
11. ΜΟΝΑΝΤΕΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 78
12. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 49
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 851
2. ΠΕΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 768
3.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ) 512
4 ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 474
5.  ΘΥΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΑΙΚ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 446
6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΗ 446
7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 371
8.  ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 355
9.  ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ)  332
10. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 329
11. ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 295
12. ΡΩΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 294
13. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 288
14. ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 286
15. ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 259
16. ΔΟΣΣΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 243
17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 242
18. ΚΟΛΟΚΟΝΤΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 220
19. ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ 188
20. ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 187
21. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 160
22. ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 146
23. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 144
24. ΚΑΧΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 140
25.  ΖΕΡΒΟΥ - ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 137
26. ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 124
27. ΠΕΡΙΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΟΣΜΑ 112
28. ΜΠΑΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106
29.  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
30. ΛΟΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
31. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 64
32. ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 61
33. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
34. ΜΠΙΚΟΛΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΣΑΑΚ 33
35. ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 246
2.  ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 198
3.  ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 194
4.  ΤΕΡΧΙΝΟΓΛΟΥ - ΜΠΟΥΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 180
5.  ΒΛΑΣΤΑΡΗ - ΔΕΔΕ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 157
6.  ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΙΣΘΜΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1.  ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΝΘΟΥ 243
2.  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 189
3.  ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 130
4.  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
5.  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 75
6.  ΠΛΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1.  ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 432
2. ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 421
3. ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 367
4. ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 280
5. ΛΙΑΝΤΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 208
6.  ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΗΛΙΑ 202
7. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 197
8. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 181
9. ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 172
10. ΖΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ 140
11. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 138
12. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 118
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΣΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1.  ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΗΝΑ 147
2.  ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΡΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19
3.  ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5
4.  ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 0